Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij
12-03-2015

Nabór na wolne stanowisko pracy: główny księgowy

Stan postępowania: Rozstrzygnięty

dodano: 16-04-2015

Rozstrzygnięcie

INFORMACJA O WYNIKU NABORU KANDYDATÓW

do pracy w XXX Liceum Ogólnokształcącego im. ks. bp. Ignacego Krasickiego

na stanowisko głównego księgowego

Liczba wakatów i wymiar czasu pracy: 1 etat – pełny wymiar czasu pracy

Data publikacji ogłoszenia o naborze: 12 marca 2015 roku

Termin składania ofert upłynął z dniem: 20 marca 2015 roku

Data publikacji informacji o wyniku naboru: 15 kwietnia 2015 roku

W wyniku przeprowadzonego i zakończonego procesu naboru kandydatów do pracy w XXX Liceum Ogólnokształcącego im. ks. bp. Ignacego Krasickiego na stanowisko głównego księgowego został wyłoniony:

Lp.Nazwisko i imię kandydataMiejsce zamieszkania
1.Dulewicz GrzegorzŁódź

Uzasadnienie:

W wyniku postępowania konkursowego na wolne stanowisko urzędnicze – główny księgowy wybrany został Pan Grzegorz Dulewicz. Kandydat jest osobą spełniającą wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu. W rozmowie kwalifikacyjnej wykazała się znajomością rachunkowości budżetowej w jednostkach oświatowych, przepisów ustawy
o rachunkowości i ustawy o finansach publicznych, przepisów oświatowych i samorządowych oraz doświadczeniem w pracy. Pan Grzegorz Dulewicz posiada wykształcenie ekonomiczne oraz znajomość programów do obsługi finansowo – księgowej placówki oświatowej m.in. VULCAN Płace Optivum, VULCAN Księgowość Optivum..

Dokumenty

Dokumenty kandydata wybranego w naborze i zatrudnionego zostaną dołączone do jego akt osobowych. Dokumenty pozostałych kandydatów będą przechowywane w XXX Liceum przez okres 3 miesięcy od dnia zatrudnienia kandydata wyłonionego w naborze. W okresie tym kandydaci będą mogli dokonywać odbioru swoich dokumentów za potwierdzeniem odbioru. XXX Liceum w Łodzi nie odsyła dokumentów kandydatom. Po upływie ww. okresu nieodebrane dokumenty zostaną protokolarnie zniszczone.

Dyrektor Szkoły:
mgr Ewa Dudkiewicz

dodano: 17-04-2015

Treść oferty

Dyrektor XXX Liceum Ogólnokształcącego im. ks. bp. Ignacego Krasickiego ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy:

główny księgowy

  1. Nazwa stanowiska: główny księgowy
  2. Wymiar czasu pracy: 1 etat
  3. Miejsce wykonywania pracy: XXX Liceum Ogólnokształcące, 91-039 Łódź ul. Obornicka 11/13 tel/fax: 042 – 653-90-47
  4. Rodzaj umowy: umowa o pracę.

Wymagania warunkujące dopuszczenie do udziału w naborze:

  1. posiadanie obywatelstwa polskiego,
  2. zdolność do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych,
  3. niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie i przestępstwa przeciwko mieniu, obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub przestępstwa karne skarbowe,
  4. nieposzlakowana opinia.

Określenie wymagań związanych ze stanowiskiem głównego księgowego:

  1. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  2. ukończenie: ekonomicznych jednolitych studiów magisterskich, ekonomicznych wyższych studiów zawodowych, uzupełniających ekonomicznych studiów magisterskich lub ekonomicznych studiów podyplomowych i posiadanie co najmniej trzyletniej praktyki w księgowości (preferowane: księgowość w jednostce budżetowej) lub ukończenie średniej, policealnej lub pomaturalnej szkoły zawodowej o kierunku rachunkowość i posiadanie co najmniej sześcioletniej praktyki w księgowości (preferowane: księgowość w jednostce budżetowej),
  3. biegła obsługa komputera, w tym programów księgowych (Vulcan)
  4. znajomość przepisów z zakresu administracji samorządowej, ustawy o finansach publicznych, ustawy o zamówieniach publicznych, przepisów dotyczących podatków, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy i Karty Nauczyciela.

Główne zadania osoby zatrudnionej na stanowisku głównego księgowego to:

  1. sporządzanie planów budżetowych
  2. kontrola realizacji planów i wydatków budżetowych,
  3. prowadzenie pełnej księgowości placówki oraz naliczanie wynagrodzeń w programie Vulcan,
  4. sporządzanie deklaracji do Urzędu Skarbowego, PIT, VAT 7,
  5. znajomość programu Płatnik, przesyłanie dokumentów do ZUS,
  6. prowadzenie korespondencji w zakresie spraw finansowych – sprawozdania, plany,
  7. nadzór nad przeprowadzanymi inwentaryzacjami składników majątkowych,
  8. finansowe rozliczanie inwentaryzacji,
  9. wykonywanie prac zleconych przez dyrektora szkoły,
  10. sporządzanie sprawozdań statystycznych.

Wymagane dokumenty:

  1. CV ze zdjęciem
  2. list motywacyjny
  3. oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie
  4. dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe
  5. świadectwa pracy potwierdzające wymagany staż pracy w dziale księgowości (preferowane w jednostce budżetowej)
  6. zaświadczenie o stanie zdrowia umożliwiające podjęcie pracy,
  7. oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) na potrzeby związane z ogłoszonym naborem.

Wymagane dokumenty należy złożyć

w sekretariacie XXX Liceum Ogólnokształcącego im. ks.bp. Ignacego Krasickiego w Łodzi ul. Obornicka 11/13 w godz. 8.00 – 15.00. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 marca 2015 r.

Dokumenty powinny znajdować się w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem i nazwiskiem kandydata z dopiskiem: „Nabór na stanowisko głównego księgowego – XXX LO ”.

Dokumenty dostarczone po upływie tego terminu nie będą rozpatrywane.

Otwarcie kopert odbędzie się 21.03.2015r. o godz. 14.00.

Dokumenty kandydata wybranego w naborze i zatrudnionego w XXX Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi zostaną dołączone do jego akt osobowych. Dokumenty pozostałych kandydatów będą przechowywane w sekretariacie szkoły przez okres trzech miesięcy od dnia upowszechnienia informacji o wynikach naboru. W tym okresie kandydaci będą mogli dokonywać odbioru swoich dokumentów osobiście za pokwitowaniem odbioru. Po upływie 3 miesięcy od dnia upowszechnienia informacji o wynikach naboru nie odebrane przez kandydatów dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone. Jednocześnie informuję, że zgodnie z art. 3b ust. 1 i 2 ustawy z dnia 22 marca 1990 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001 r. nr 142, poz. 1593 z późn. zm.), po upływie terminu składania dokumentów lista kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne określone w niniejszym ogłoszeniu zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej, oraz w sekretariacie liceum z podaniem imion, nazwisk, miejsca zamieszkania oraz terminem przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej.

Podmiot udostępniający informację:
XXX Liceum Ogólnokształcące im. ks. bpa. Ignacego Krasickiego w Łodzi
odpowiada: Ewa Dudkiewicz
data: 16-04-2015
wytworzył: Klaudia Jędrzejewska
Dziennik zmian strony

Wszystkie wersje tej strony:

W celu uzyskania dostępu do wersji archiwalnej strony skontaktuj się z redaktorem.

  • 17-04-2015 - Edycja
  • 12-03-2015 - Utworzenie treści

Statystyka odsłon tej strony:

Łączna liczba odsłon wszystkich wersji tej strony: 39